Біостимул, ударно-хвильова терапія в Полтаві

Ендокринологія

эндокрин
эндокрин

діабетична стопа

Метаболічний синдром

Цукровий діабет і системні обмінні порушення - захворювання, які часто зустрічаються у людей різних вікових категорій, і пов'язані зі спадковими факторами, особливостями харчування, гіподинамією і стресовими факторами.  При даних патологіях страждають різні органи, але, в першу чергу, мішенями стають судини і нерви, що пов'язано з порушенням їх харчування.

При недостатній компенсації стану дуже часто спостерігаються зміни трофіки тканин нижніх кінцівок, порушення лімфовідтоку, приєднання інфекції.

 Ще однією особливістю ендокринних порушень є погане загоєння пошкоджених тканин, на місці травм або порізів, часто утворюються довгостроково незагойні трофічні виразки і зміни, які можуть прогресувати і загрожують важкими ускладненнями, аж до хірургічної ампутацій частини кінцівки.

Отже, лікування пацієнтів з обмінними та метаболічними порушеннями дуже складний і комплексний процес.  В його основу покладено етіопатогенетіческая терапія, спрямована на відновлення метаболічних системних зрушень.  При цьому застосовуються складні медикаментозні схеми лікування, в які включаються цукрознижувальна терапія при цукровому діабеті або препарати, що знижують утворення небажаних ліпідних фракцій при метаболічному синдромі.  Тим не менш, не завжди вдається збалансувати процес на стільки, щоб не турбується про розвиток ускладнень. Це пов'язано в першу чергу з МУЛЬТИФАКТОРНОГО захворювання.

Наприклад, при цукровому діабеті рівень глюкози може істотно коливатися протягом доби в залежності від психоемоційного стану людини або від фізичних навантажень.  У цих випадках на допомогу приходять неінвазивні фізіотерапевтичні методи лікування та профілактики, які дозволяють на тривалий час поліпшити трофіку тканин і посилити репаративні процеси.

Наше відео
Ще відео