Біостимул, ударно-хвильова терапія в Полтаві

Стоматологія

стоматолог
стоматолог
Артроз скронево-нижньощелепного суглобаГіпертонус жувальних м'язів (бруксизм)

У стоматологічній практиці крім звичних нам захворювань зубів і ясен нерідко зустрічається патологія суглобів нижньої щелепи і гіпертонус жувальних м'язів.

На жаль, дані порушення часто залишаються поза фокусом уваги лікарів стоматологів, хірургів і ортопедів, що пов'язано з тим, що патологія знаходиться на стику спеціальностей.  Проте, страждання пацієнтів і зниження якість життя нітрохи не менше, ніж при подібних патологіях з локалізацією в інших ділянках організму людини.  Біль і обмеження руху в суглобах провідні прояви патології нижньощелепних суглобів.

Для ефективного лікування застосовуються різні види терапевтичних стратегій, однак більшість з них не мають тривало ефекту, і вимагають постійного прийому лікарських засобів і профілактичних курсів лікування.

 У клініці Біостімул досвідчені фахівці проведуть обстеження і діагностику проблемної зони.  При порушеннях в області скронево-нижньощелепного суглоба можуть бути застосовані сучасні фізіотерапевтичні стратегії, які діють локально тільки на зону ушкодження.

Ударно-хвильова терапія надає ефекти, які застосовуються при лікуванні патології скронево-нижньощелепного суглоба.  Прискорення метаболічних процесів, зниження відкладення солей кальцію і розпушення кальцієвих комплексів, розсмоктування фіброзних ущільнень, відновлення еластичності і структурованості зв'язкового апарату, регенерація хрящової тканини.

Наше відео
Ще відео