Біостимул, ударно-хвильова терапія в Полтаві

Спортивна медицина

спорт
спорт

Макронадриви зв'язок и сухожиль

Разтягування м'язово-зв'язкового апарату

ARS синдромТравматичні пошкодження в спорті

Спорт і фізична активність нерозривно пов'язані з повсякденним життям сучасної людини.  Комфорт, зручність, спокій - це все добре, але в помірних кількостях, так як не дають повністю відновиться після важкої, виснажливої, часто стрессогенной обстановки.

 Для того, щоб витримувати сучасний темп життя, відволіктися від рутинних проблем потрібно зовсім інші умови.

Організму необхідно занурення в інші умови, де будуть превалювати швидкість, динамічні навантаження на опорно-руховий апарат, чергування релаксації і граничного напруження на основні системи органів.

Але занурення в інший світ часто не проходить безслідно, і в деяких випадках супроводжується:

  •  травмами кісток,
  •  м'язів і зв'язок,
  •  вираженою фізичної перевтоми,
  •  функціональними порушеннями з боку різних органів.

У цих випадках на допомогу завжди приходять фахівці спортивної медицини, які завдяки досвіду і напрацьованим знань можуть чітко встановити причину дискомфорту, розробити програму відновлення і реабілітації.  Провести підготовку людини до фізичних навантажень і вчасно внести обмеження на виконання тих чи інших вправ.

У клініці БІОстімул працюють кваліфіковані та сертифіковані фахівці.  Всі методи, використовувані для профілактики, лікування та реабілітації різних станів пройшли апробацію у професійних спортсменів, ефективні і сприяють швидкому відновленню і набору оптимальної форми.

Наше відео
Ще відео