Ударно – хвильова терапія порівняно молода методика, яка зародилася у вісімдесятих роках, а широке застосування почалося в дев`яностих. Її суть полягає в тому, що лікар, не порушуючи цілісність тканин, діє на джерело захворювання хвилею певної частоти. Ударна дія хвилі допомагає покращити кровообіг, нормалізує метаболізм, зменшити біль чи набряк та багато іншого. Віднедавна методика доступна і полтавцям. Широкий спектр процедур вам забезпечать у центрі ударно хвильової терапії «Біостимул», яким керує Віктор Курило.

Методика УХТ з року в рік набуває популярності. І це цілком логічно. Спектр її застосування надзвичайно великий. Травми, артрози, міозити, плече – лопатковий периартрит тощо. Окрім того, методика гарно себе зарекомендувала під час лікування деяких офтальмологічних недуг, урологічних, стоматологічних та багатьох інших.

«По ефективності не зрівняти з жодними медикаментами» - полтавський лікар застосовує сучасні методики лікування, фото-1

Вчені Швейцарії протягом 9 років проводили дослідження і виявили, що УХВ терапія в 2 – 3 рази скорочує строки реабілітації після тяжких травм. Вже після перших же сеансів понад 65% пацієнтів помічали значне зниження больового синдрому. Ці факти на власному досвіді підтверджує і Віктор Курило:

« В чому перевага методики? Пацієнт може отримати значне полегшення відразу після процедури, не приймаючи гори пігулок. У інших випадках полегшення настає через деякий час. Сеанси УХТ, зазвичай тривають близько 10 – 15 хвилин, загалом потрібно провести від 5 до 10 сеансів, інтервал між якими 5 – 7 днів. Ортопедія, стимулювання кровообігу та метаболізму – тут ударно – хвильова терапія себе зарекомендувала якнайкраще» - розповідає Віктор Курило.

Слова лікаря підтверджують і його пацієнти. Полтавка Марина Мельничук учасниця Running club Poltava,веде активний образ життя, вона постійно бере участь у марафонах та інших спортивних змаганнях. Саме перед одним з відповідальних забігів звернулася до клініки « Біостимул» і не пошкодувала:

«По ефективності не зрівняти з жодними медикаментами» - полтавський лікар застосовує сучасні методики лікування, фото-2

Я вже три роки займаюсь марафонським бігом. І свого часу дізналася по тейпування, яке використовують бігуни як з метою профілактики травм, так і для захисту травмованих місць на час тренувань та змагань. Перед важливим стартом звернулась до Віктора Миколайовича. Мені його порадили інші бігуни, які проходили в його клініці ударно-хвильову терапію й дуже були задоволені. Мені потрібно було затейпувати коліна, щоб підтримати важливу зону на час інтенсивного бігу. Скажу відверто, що хороших спеціалістів з тейпування у Полтаві не так й багато. Але для себе я відзначила професіоналізм та досвід Віктора Курила. Почувши про мету тейпування та дистанцію, яку треба здолати в тейпах, він врахував всі нюанси. Підтримка тейпів чудово відчувалась, я пробігла без травм. Стрічка трималась дуже довго й не відклеювалась навіть у воді. Тому тепер я теж сміливо рекомендую його послуги своїм біговим друзям. Як для профілактики, так і для лікування та відновлення – розповідає Марина Мельничук.

«По ефективності не зрівняти з жодними медикаментами» - полтавський лікар застосовує сучасні методики лікування, фото-3

Ударно – хвильова терапія постійно розширює спектр своєї дії. Її використовують, серед іншого, і в косметології:

Під час дії хвилі жирові клітини зменшуються в обсягах, проростають нові судини і розширюються старі – таким чином йде відновлення структури шкіри, і зникає целюліт. Під час дії на шкіру обличчя відновлюються мімічні м`язи, відновлюється їхня функція, у шкіри покращується тонус, стимулюється кровообіг. Ударна хвиля має потужний протизапальний ефект. У нас проходили лікування пацієнти з сильними дерматологічними проблемами – мали на обличчі вугрі та фурункули. Вони проходили різні методики лікування – вдавалися до дієт, приймали спеціальні препарати, але ніщо не допомагало, і тільки курс лікування УХТ дав результат.

Буває і так, що пацієнти приходять до клініки з однією проблемою, а потім вирішують ще кілька інших.

Саме так сталося з журналісткою Світланою Фільчак. Ось її історія:

Віктор Курило проводить сеанс ударно - хвильової терапії
Віктор Курило проводить сеанс ударно - хвильової терапії

Багато років поспіль відчуваю біль у ногах, часто «підвертаю» їх у районі гомілкостопного суглобу. Востаннє після отриманої травми нога була з сильним набряком та синцями. Набряк не минав понад місяць. Спробувала все – мазі, примочки, компреси. Потім почула відгук Марини Мельничук. Ця рекомендація була для мене важливою, адже лікареві довіряють спортсмени. Бігуни з Running club Poltava точно підходять до подібних питань відповідально і зважено. Отож, почала лікування. Зізнаюся, певна доля песимізму була присутня, однак ефект відчула вже після першого ж сеансу , бо за кілька годин набряк спав. Для мене це було справжнє диво. Після кожного наступного відвідування ходити було все легше – зникли спазми у м`язах. Вже після лікування здійснила тривалу автобусну поїздку і ноги не набрякли, як це бувало зазвичай. Далі сподіваюся продовжити лікування але вже інших зон – приділю увагу спині. Коли ти цілодобово працюєш а комп`ютером, це не може не датися взнаки. Тому і надалі продовжу лікування у Віктора Миколайовича, і вже з упевненістю: його методики дійсно дієві і «працюють». Зауважу також: ударно – хвильова терапія здатна творити дива. Якщо ви бажаєте покращити тонус шкіри обличчя, але не хочете вдаватися до «уколів краси» чи пластичної хірургії – вам теж до Віктора Курила!

Нагадаємо, методика УХТ має кілька протипоказань. Серед них, зокрема,

  • онкологічні захворювання,
  • наявність гострих інфекцій,
  • підвищена ламкість кровоносних судин,
  • хвороби крові (гемофілія),
  • вагітність

Більше про клініку ви можете почитати за посиланням

Кабінет ударно – хвильової терапії знаходиться за адресою: місто Полтава, вул. Котляревского 1/27 каб 330

Контактні телефони : 0956334096; 0965289107